صفحه اصلی درباره ی ما تماس با ما سوالات متداول راهنمای استفاده حقوق و قوانین
سوالات متداول

ثبت و استفاده از این سرویس چگونه میباشد ؟

فقط کافی است به صفحه اصلی مراجعه نموده و بر روی لینک ثبت نام کلیک نمایید پس از ورود مشخصات خود نام کاربری و کلمه عبور بر روی گوشی همراه شما ارسال میگردد. نام کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید و از سامانه استفاده نمایید .

آیا در ارسال پیامک به اپراتورهای مختلف همانند تالیا یا ایرانسل و دیگر اپراتورها محدودیت دارم ؟

خیر سامانه با تمامی اپراتورها سازگار بوده و به تمامی اپراتورهای تلفن همراه کشور قادر به ارسال پیامک میباشید.

سرویس دهی و پشتیبانی شما چگونه میباشد؟

پشتیبانی این سرویس به عهده شرکت دانش گستران میباشد که در حال حاضر با تیم قدرتمند و توانمند خود 5 سایت بازرگانی لوگان را پشتیبانی نموده و از سابقه خیلی عالی در زمینه IT و پشتیبانی سرویس های آب و فاصلاب کشور و همچنین اختراع فلکه های هوشمند جریان آب و لباسهای الکترونیکی نیروی انتظامی و ......برخورداد میباشد.

از چه سابقه و تجربه ای در این زمینه برخوردار میباشید ؟

بازرگانی لوگان از اولین استفاده کننده سرویس پیامک دهی از این طریق در سال 1383 میباشد . و هم اکنون دارای بیشترین مشترک و کاربر را در این زمینه دارا می باشد.

آیا در سامانه قادر به ثبت مخاطب و گروه بندی آنها هستم ؟

بله شما قادر خواهید بود تا برای مخاطبان خود ابتدا یک گروه تعریف و سپس اطلاعات آنها را یا به صورت تکی و یا از طریق فایل وارد نمایید. همچنین دارای دفترچه تلفن و امکان جستجو در مخاطبان می باشید .

شماره اختصاصی چیست ؟

شماره ای اختصاصی شماره ای است که ارسال پیام های از آن قابل ارسال می باشددر این سامانه برای بالا بردن امنیت کاربران داشتن شماره اختصاصی برای هر کاربر اجباری می باشد . شماره های اختصاصی به شکل 8 رقمی و یا 10 رقمی و یا 12 و یا 14 رقمی بدون شارژ سالیانه به همراه امکانات پیشرفته رایگان همانند نظر سنجی و کد های دریافت پیامک و منشی اس ام اسی ((دریافت و پاسخ )) به کاربران اختصاص داده میشود . همچنین شماره های اختصاصی 8 یا 10 یا 12 و یا 14 رقمی از نظر کیفیت و نوع ارسال و یا دریافت هیچ تفاوتی با یکدیگر نمی نمایند و تنها دلیل تفاوت قیمت آنها کوتاه تر شدن شماره و یا زیبایی آنها می باشد.

چرا شماره اختصاصی در این سامانه اجباری می باشد ؟

اجباری بودن شماره اختصاصی برای هر کاربر؛ باعث اعتبار سامانه و امنیت کاربران می باشد چرا که اگر کاربری در سامانه های که از شماره های اشتراکی که یک شماره را جهت ارسال پیامک به چندین کاربر اختصاص می دهند پیامک غیر اخلاقی و یا خارج از قوانین جمهوری اسلامی ارسال نماید تمامی کاربران استفاده کننده از آن شماره متهم می باشند و همچنین طبق قوانین مخابرات سامانه هایی که از شماره اشتراکی استفاده می نمایند متخلف هستند و در صورت متوجه شدن؛ شماره ای که جهت ارسال پیامک به چندین کاربر اختصاص یافته شده به همراه امتیازش از طرف مخابرات مسدود می گردد وسامانه قادر به ادامه سرویس دهی به کاربرانش نمی باشد. لذا به همین دلیل سامانه پیامک به تمام کاربران شماره اختصاصی 11 رقمی رایگان می دهد

هر پیامک فارسی و انگلیسی دارای چند حروف و یا کاراکتر می باشد . اگر متن پیامک بیشتر از تعداد مجاز باشد پیام ارسال میگردد؟

هر پیام فارسی 70 کاراکتر می باشد و هر پیام انگلیسی 160 کارکتر می باشد . اگر تعداد حروف و یا کاراکترها از 70 در فارسی و 160 در انگلیسی بیشتر گردد پیام ارسال گریده و بر اساس تعدا کارکترهای اضافه شده از شارژ پیامکها کم خواهد شد به طور مثال یک متن 71 کاراکتری دو عدد پیامک محسوب می گردد.

آیا سامانه قابلیت اضافه نمودن بخشهای سفارشی را دارد ؟

بلی شما قادر خواهید بود تا درخواستها و سفارش خود را به پشتیبانی سامانه تیکت بزنید تا بعد از بررسی برای شما فعال گردد .

برترین های سامانه نسبت به دیگر سامانه ها:

1- بدون شارژ سالیانه:

((بسیاری از سامانه ها دارای تاریخ 6 ماه و یک ساله می باشند که می بایستی در تاریخ مقرر شارژ نمایید و در صورت عدم پرداخت تعداد اعتبار و یا اس ام اس های شما صفر می گردد .)) سامانه حاضر از این قانون مستثنی می باشد و هیچ گونه هزینه ای بابت شارژ سالیانه و یا تمدید دریافت نمی گردد

2- بدون تاریخ انقضاء :

(( شارژ پیامکها یا اعتبار در برخی سامانه ها دارای تاریخ انقضا می باشد به این منظور که اگر پیامکهای خریداری شده را تا 6 یا 3 ماه ارسال ننمایید . اعتبار خریداری شده صفر می گردد در هیچ تاریخ انقضاء و مصرفی وجود ندارد و در هر زمان قادر به ارسال و استفاده از اعتبار خود می باشید

3- دلیوری بدون هزینه :

دلیوری یا گزارش وضعیت در این سامانه رایگان می باشد . در حالی که در برخی از سامانه ها دارای هزینه می باشد یا اینکه اصلا دلیوری وجود ندارد .

4- تعرفه ارزان پیامک

5- امکانات کامل و رایگان

6- تبریک خودکار تولد و ارسال به آینده و ...

7- بدون قطعی

8-دارای سرور اختصاصی

(( این سامانه از سرور اختصاصی با همکاری شرکت پارس آنلاین برخوردار می باشد ))

9- پشتیبانی 24 ساعته

10-سرعت بالا در ارسال با بیش از 10000 عدد پیامک در دقیقه و......