صفحه اصلی درباره ی ما تماس با ما سوالات متداول راهنمای استفاده حقوق و قوانین
درباره ی ما

سامانه ارسال پیامک زیر مجموعه سایتهای بازرگانی لوگان می باشد. و هدف از ایجاد این سایت برقراری ارتباط متقابل این بازرگانی با تمام کسب و کارها و شناخت مدیران موفق کشور می باشد به این منظور سامانه ارسال پیامک را با ارزانترین تعرفه ارسال پیامک به تمامی مدیران و کسب و کارهای کشور هدیه می نماییم و در پی آن هستیم تا با ارائه سرویس دهی و خدمات عالی به مشترکین گرامی از اعتبار و ارزش در میان مدیران بازار کسب و کار و... برخوردار شویم .

از فعالیتهای اصلی بازرگانی لوگان واردات و صادرات می باشد .به همین منظور در سال 1384 به سفارش بازرگانی لوگان جهت اطلاع رسانی خدمات ؛ محصولات جدید ؛مانده حسابها ؛ تبریکات و..به نمایندگان و مشتریانش سامانه ارسال پیامک ؛ طراحی و اجرا گشت . این سامانه در جهت مشتریمداری و برندسازی محصولات بازرگانی لوگان تاثیر بسزایی گذاشت.

در نوروز 1386 بازرگانی لوگان به تمامی نمایندگان و فروشگاههای خود یک سامانه ارسال پیامک عیدی میدهد. فاصله میان مشتریان و فروشگاها توسط سامانه ارسال پیامک برداشته شد. نمایندگان لوگان سریعترین و راحت ترین و بهینه ترین و تاثیر گذار ترین امکان ارتباطی را در اختیار داشتند که همین امر باعث شد تا در کوتاهترین زمان از تمامی رقیبان خود پیشی گیرند. به این علت بسیاری از برند استورها و دیگر فروشگاها و موسسه ها و ارگانها و .. برای درخواست این سیستم مشتری مداری با ارزش به بازرگانی لوگان مراجعه نمودند و حتی حاضر به پذیرفتن نمایندگی کالاهای بازرگانی لوگان شدند.

از آنجا بود که بازرگانی لوگان با همکاری شرکت دانش گستران که از سابقه درخشان همکاری با آب و فاضلاب و اختراع فلکه های هوشمند جریان آب؛ همچنین طراحی و ساخت سایتهای معتبر همچون (gerangift.com ,sendgift.ir ,fpdamavand.com ,argonsanat.com ,farataz.com ,mgsm.ir ,daneshcis.com ,drbehnamara.com,.... )تصمیم به تجاری نمودن سامانه های ارسال پیامک گرفتند و سامانه ارسال پیامک را با امکانات کامل به صورت رایگان به همه ایرانیان جهت توسعه کسب کار هدیه می نمایند